ЗДІЙСНЕНО ЗАХОДИ З ВІДОКРЕМЛЕННЯ!

    На виконання вимог чинного законодавства, зокрема Закону України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон), який набрав чинності 11 червня 2017 року, в Україні триває процес реформування енергетичної галузі.

    Одним з основних етапів реформи є відокремлення функції з розподілу електричної енергії від функцій виробництва, передачі та постачання, тобто створення відповідних окремих юридичних осіб.

  На  виконання вищезазначеного, ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» було створено Товариство з обмеженою відповідальністю «Рівненська обласна енергопостачальна компанія» (далі – ТОВ «РОЕК»).

     14 червня 2018 року ТОВ «РОЕК» отримано ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу (постанова НКРЕКП №429 від 14.06.2018), яка видана державним Регулятором – Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України (НКРЕКП).

     Положеннями  Закону передбачено, що постачальник, створений у результаті здійснення заходів з відокремлення від оператора системи розподілу, тобто ТОВ «РОЕК»  упродовж двох років з дня отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії буде виконувати функції постачальника універсальних послуг на закріпленій території, яка визначається як область, на якій до відокремлення провадив свою діяльність з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПрАТ «Рівнеобленерго» – територія Рівненської області.

    Тарифи на постачання електроенергії побутовим та малим непобутовим споживачам Рівненської області для ТОВ «РОЕК» (в ролі постачальника універсальних послуг) будуть затверджені НКРЕКП після розробки Регулятором відповідних нормативних документів.

    ТОВ «РОЕК» є постачальником електричної енергії і в подальшому має на меті здійснювати безперебійне постачання електроенергії усім споживачам, в т.ч. і побутовим та малим непобутовим, яким на сьогоднішній день здійснює постачання ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО».

    Споживачі (крім побутових та малих непобутових споживачів), яким на день набрання чинності Законом здійснював постачання електричної енергії постачальник за регульованим тарифом (ПрАТ «Рівнеобленерго»), мають обрати собі електропостачальника та укласти з ним договір постачання електричної енергії споживачу не пізніше ніж через 18 місяців з дня набрання чинності Закону (тобто до 11.12.2018 р.). 

    При цьому, зміна електропостачальника споживачем здійснюється на безоплатній основі у порядку, визначеному Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 (далі – Правила роздрібного ринку електричної енергії).

    У разі необрання споживачем (крім побутового та малого непобутового споживача) нового електропостачальника протягом 18 місяців з дня набрання чинності Закону (до 11.12.2018 р.) постачання електричної енергії такому споживачу впродовж не більше 90 днів буде здійснюватися Постачальником «останньої надії» відповідно до статті 64 Закону, який буде визначений за рішенням Кабінету Міністрів України за результатами конкурсу. Тарифи на послуги постачальника «останньої надії» будуть значно вище роздрібного тарифу постачальника електричної енергії.

    Головний пріоритет діяльності ТОВ «РОЕК» – бути надійним та найбільш досвідченим електропостачальником Рівненської області завдяки наявності кваліфікованого виробничо-технічного персоналу, знання специфіки електромереж Рівненщини та галузі в цілому, поінформованість про усі законодавчі зміни, що  дозволить забезпечити надання клієнтам-споживачам якісних послуг з електропостачання.

  Ми були та залишаємося першим та найбільш досвідченим електропостачальником нашого краю!

    Головним принципом роботи ТОВ «РОЕК» є  відкритість, лояльність та орієнтація на клієнта.

      Наша мета – створення умов для комфорту населення та бізнесу Рівненської області. Ми прагнемо якісно і своєчасно виконувати свої зобов’язання перед споживачами,  гарантуємо чіткість та чесність у розрахунках.

    Для великих юридичних споживачів,  ТОВ «РОЕК» може запропонувати ексклюзивні умови постачання електричної енергії.

  На даний час ТОВ «РОЕК» проводиться робота з врегулювання взаємовідносин з Оптовим ринком електроенергії, після чого Компанія буде виконувати функції постачальника електричної енергії споживачам на території України.

   Для укладання договорів звертайтесь за адресою м. Рівне, вул.Кн.Володимира 71 б. Для зручності наших клієнтів абонентські відділи (сервісні центри) ТОВ «РОЕК» діють у кожному районі області.

Шановні клієнти- побутові споживачі!

Звертаємо Вашу увагу на те, що процес реформування електроенергетичної галузі України жодним чином не вплине на діючі тарифи на електроенергію, що відпускається населенню. Нагадуємо, тарифи, затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26.02.2015 № 220 (зареєстровані в Міністерстві юстиції 02.03.2015 за № 235/26680) є діючими та змінюватися не будуть. Процес зміни постачальника електричної енергії буде здійснюватися у максимально комфортний для Вас спосіб та на умовах гарантованого безперебійного електропостачання.

Роз’яснення законодавства

  • Універсальна послуга – постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією, при цьому універсальну послугу надають постачальники електричної енергії, на яких покладена дана функція, при цьому постачання електричної енергії побутовим та непобутовим споживачам здійснюється за роздрібними цінами, встановленими НКРЕКП до затвердженої нею методики.
  • Малий непобутовий споживач – суб’єкт малого підприємництва, електроустановки якого приєднані до системи розподілу електричної енергії номінальною напругою не більше 1 кВ, який купує електричну енергію для власного споживання;
  • Побутовий споживач – фізична особа, яка використовує електричну енергію для забезпечення власних побутових потреб, що не включають професійну та/або господарську діяльність, на підставі відповідного договору з учасником ринку, у тому числі за договором постачання електричної енергії споживачу.