Проведіть вліво, щоб Закрити
РІВНЕНСЬКА
ОБЛАСНА
ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА
КОМПАНІЯ

РОЕК

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ

РОЕК

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ

Графіки погодинних відключень

Внаслідок пошкодження об’єктів енергетичної інфраструктури в енергосистемі України та Рівненської області зберігається дефіцит потужності.

НЕК «Укренерго» доводить Оператору системи розподілу (ОСР) ліміти споживання електричної енергії на область, перевищення якого не допускається.

Перевищення доведених до ОСР лімітів призводить до потреби у застосуванні аварійних обмежень для збалансування енергосистеми.

Згідно з доведеними величинами потужності ОСР розробляє графіки стабілізаційних відключень.

Звертаємо увагу:

  • у випадку зростання навантаження на мережі та необхідністю обмежити потужність, за командою диспетчера НЕК «Укренерго» про екстрене зниження потужності, можуть застосовуватися додаткові обмеження електропостачання.
  • у випадку значного перевантаження мереж можливі аварійні відключення поза графіком. В зв’язку з цим може змінюватися і тривалість відключень.
  • графіки не застосовуються до об’єктів критичної інфраструктури й споруд, які заживлені від тих самих мереж, що й ці об’єкти.

Час відключення та відновлення електропостачання може відрізнятись від заявленого у графіку на 10-20 хвилин. Таке відхилення пов’язане із технологічним процесом перемикання черг диспетчерами ОСР.

Графіки погодинних відключень електричної енергії у м. Рівне та Рівненській області формуються, виходячи з лімітів, доведених для Рівненщини НЕК “Укренерго”.

Ознайомитися з актуальними графіками погодинних відключень Ви можете на сайті Вашого Оператора системи розподілу:
Перейти до вмісту