Проведіть вліво, щоб Закрити
РІВНЕНСЬКА
ОБЛАСНА
ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА
КОМПАНІЯ

РОЕК

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ

РОЕК

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ

Про компанію

ТОВ «Рівненська обласна енергопостачальна компанія» (далі – ТОВ «РОЕК») перша на території Рівненської області компанія, що займається постачанням електроенергії, створена згідно з Законом України «Про ринок електроенергії» від 13 квітня 2017 року № 2019-VIII.

Робота висококваліфікованих фахівців ТОВ «РОЕК», дотримання принципів відкритості, лояльності, орієнтація на клієнта  – запорука безперебійного постачання електроенергії клієнтам Рівненщини за тарифами, встановленими НКРЕКП.

Наша мета – надання якісних послуг з енергопостачання та створення умов для комфорту наших клієнтів.

Пріоритетом нашої діяльності є купівля та збут електроенергії споживачам області у необхідних для них об’ємах. Наше завдання – максимально точно розрахувати та спрогнозувати об’єми купівлі електроенергії, придбати її на оптовому ринку  і надати юридичним особам та населенню згідно з договорами електропостачання.

Ми прагнемо якісно і своєчасно виконувати свої зобов’язання перед клієнтами. Ми відкриті до надання інформації, пропонуємо клієнтам зворотній зв’язок, працюємо згідно з законодавством, гарантуємо чіткість та чесність у розрахунках.

 

Перейти до вмісту