Проведіть вліво, щоб Закрити

Оплата рахунку

До уваги побутових та малих непобутових споживачів!

1Банківські реквізити поточного рахунку із спеціальним режимом використання для сплати за спожиту електричну енергію
Отримувач:
ТОВ «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»
Код ЄДРПОУ: 42101003

Банк отримувача: філія – Рівненське ОУ АТ “Ощадбанк”

МФО: 333368

№ 26032304049867  – рахунок для оплати електроенергії споживачами Зарічненського, Дубровицького, Сарненського, Володимирецького, Рокитнівського та Березнівського районів та м.Вараш,

№ 26033303049867 – рахунок для оплати електроенергії споживачами Костопільського, Здолбунівського, Гощанського, Корецького, Острозького, Рівненського районів та м.Рівне.

№ 26034302049867 – рахунок для оплати електроенергії споживачами Дубенського, Радивилівського, Млинівського та Демидівського районів.

До уваги побутового споживача!

Оплата рахунків за електричну енергію здійснюється на спеціальний рахунок протягом 10-и робочих днів від дня отримання рахунку-фактури, але не пізніше 20-го числа місяця наступного за розрахунковим, у відповідності до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

До уваги малих непобутових та непобутових споживачів!

Оплата електричної енергії здійснюється споживачем виходячи з умов відповідного договору про постачання електричної енергії і може, зокрема бути у формі:

  • Планових платежів з наступним перерахунком (остаточним розрахунком), що проводиться за фактично відпущену електричну енергію;
  • Попередньої оплати з остаточним розрахунком, що проводиться за фактично відпущену електричну енергію;
  • Оплати за фактично відпущену електричну енергію.

Оплата рахунку здійснюється за вибором:

  • готівковими коштами або платіжною карткою чи безготівковими коштами в місцях обслуговування клієнтів, банках або через інші сервіси прямих платежів,
  • з використанням мережі Інтернет (інтернет-банкінг);
  • в інший спосіб не заборонений чинним законодавством.

У разі не зазначення Споживачем у платіжному документі періоду, за який проводиться оплата, Постачальник має право зарахувати сплачені кошти в погашення заборгованості з найдавнішим терміном виникнення.

Оплата без комісії

АТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» – український універсальний клієнтоорієнтований банк. Працює на банківському ринку України з 1997 року. Статутний капітал банку складає 230 млн. грн. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 2000 року, членом Асоціації українських банків, асоційованим членом платіжних систем MasterCard International Incorporated  та Visa International Service Association, учасником інших провідних профільних об’єднань і платіжних систем. Має індивідуальний рейтинг надійності вкладів «4+» (висока надійність)» та підтверджений інвестиційний кредитний рейтинг uaBBB+. В 2014 році Банк отримав нагороду в номінації «Банк з найбільшим інноваційним потенціалом» на VI Всеукраїнському конкурсі «БАНК РОКУ – 2014». Мережа Банку нараховує близько 500 терміналiв самообслуговування по всій Україні.

АТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» є розробником платіжних сервісів, які зекономлять ваш час на сплату рахунків і про які ви дізнаєтеся нижче.

Для швидкої оплати рахунків за електроенергію споживачі можуть скористатися терміналами самообслуговування, що розміщені в Центрах обслуговування споживачів ТОВ «Рівненська обласна енергопостачальна компанія». Оплата через термінал за електроенергію для побутових споживачів БЕЗ КОМІСІЇ.

Платіж проводиться  досить зручно та швидко, адже заповнювати всі реквізити платежу непотрібно. Під час сплати, просто піднесіть штрих-код, що розміщений на рахунку до сканера на терміналі (див. малюнок), внесіть кошти та здійсніть оплату.

Інформаційно-платіжні термінали Ощадбанку

Оща́дбанк (повна назва: Публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України») — український банк, другий за розмірами активів та найбільший за кількістю відділень серед усіх банків України. Перебуває у державній власності. Станом на 1 січня 2018 року чисті активи банку становили 234 мільярди гривень. Національна мережа банківського обслуговування Ощадбанку включає в себе близько 3200 відділень, майже 3000 банкоматів та 2800 платіжних терміналів. Ощадбанком емітовано понад 10 млн. платіжних карток. Банку належить інтернет-банкінг та платіжна система «Ощад 24/7».

Наразі, Ощадбанк не стягує комісію в інформаційно-платіжних терміналах (ІПТ) при проведенні платежів за електроенергію побутовими споживачами, при умові  здійснення оплат за допомогою платіжної картки Ощадбанку та за умови наявності  прямого договору між банком та постачальником комунальних послуг.

Також, у касах Ощадбанку, оплата за використану електричну енергію є безкоштовною для пенсіонерів – держателів пенсійних карток банку, при умові розрахунку такою платіжною карткою.