Проведіть вліво, щоб Закрити
РІВНЕНСЬКА
ОБЛАСНА
ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА
КОМПАНІЯ

РОЕК

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ

РОЕК

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ

Споживачам

  1. Контактна інформація підрозділів та режими роботи Постачальника природного газу
  2. Договір постачання природного газу + заява приєднання
  3. Договір постачання природного газу (юридичний споживач)
  4. Загальні умови постачання природного газу, права та обов'язки постачальника та споживача природного газу
  5. Способи вирішення спорів з постачальником природного газу

Спори між Споживачем і постачальником природного газу вирішуються шляхом досудового врегулювання у прозорий, справедливий та швидкий спосіб. Для цього в Товаристві створено Інформаційно-консультаційний центр (далі ІКЦ), котрий розглядає звернення, спори та скарги споживачів у термін, встановлений чинним законодавством.

Для розгляду конфліктних питань проводиться засідання комісії ІКЦ до складу якої входить представники сектору Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у Рівненській області та міжрегіонального управління Держенергонагляду в Рівненській області. На засідання запрошуються також споживачі природного газу. Рішення комісії повідомляється заявнику у встановлений термін.

У разі недосягнення між Споживачем та Постачальником природного газу згоди, спірні питання вирішуються у порядку, встановленим чинним законодавством, в тому числі в судовому порядку.

Відповідальною особою з розв’язання спорів з Постачальником у ТОВ “РОЕК” є менеджер Інформаційно-консультаційного центру — Алексєєва Ірина Анатоліївна, тел. (0362) 69-44-14, e-mail: info@ez.rv.ua. Режим роботи з понеділка по четвер з 08:00 до 17:15, режим роботи у п’ятницю з 08:00 до 16:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00 год. Юридична адреса — 33013, м. Рівне, вул. Князя Володимира, 71-Б.

Для отримання додаткової інформації, консультацій, роз’яснень створений також кол-центр з багатоканальним номером телефона (0362)420-420; (067)1-420-420.