Проведіть вліво, щоб Закрити
РІВНЕНСЬКА
ОБЛАСНА
ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА
КОМПАНІЯ

РОЕК

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ

РОЕК

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ

Передача показників

Щодо порядку зняття показів засобів вимірювання нагадуємо, що у відповідності до Кодексу комерційного обліку електричної енергії (п.8.6.), побутові споживачі зобов’язані щомісяця зчитувати фактичні покази з лічильників, та надавати їх відповідному оператору системи розподілу або ППКО.

Даними на 1 число вважаються дані, зчитані та передані протягом періоду, що розпочинається за два дні до кінця розрахункового періоду та завершується на третій календарний день наступного. Якщо покази будуть передані в інший день, фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії споживачем за розрахунковий місяць визначається розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання.

Наразі споживач електроенергії володіє цілим арсеналом інструментів передавання показників електролічильника на опрацювання операторам системи розподілу (у Рівненській області це – ПрАТ «Рівнеобленерго», АТ «Житомиробленерго», ВАТ «Тернопільобленерго» та АТ «Укрзалізниця»).

Отже, передати показники Ви можете, скориставшись особистим кабінетом на сайті ТОВ «РОЕК». В особистому кабінеті Ви знайдете посилання на сайт Вашого оператора системи розподілу.

Також передати показники можна у телефонному режимі

(з 8 – 00 до 18-15 год, щодня крім вихідних) за номерами телефону ТОВ «РОЕК»: 0362-420-420; 067-1-420-420.

Водночас наголошуємо, що функція адміністратора комерційного обліку, згідно діючого законодавства, покладена на Операторів системи розподілу.

Зі способами передачі показників лічильника Ви можете ознайомитися на сайті Вашого Оператора системи розподілу.

Перейти до вмісту