ТОВ «РОЕК» розширює свої можливості та є надійним постачальником на території Рівненської області, який зможе гарантовано здійснювати постачання імпортованої електричної енергії.

З метою забезпечення безперебійного постачання електроенергії споживачам, зменшення залежності підприємств від планових відключень та задля посилення енергетичної безпеки України, з 01.02.2023 року ТОВ «РОЕК» буде здійснювати імпорт електричної енергії.

На даний момент наша компанія вже підписала ексклюзивний договір про закупівлю електроенергії в Словаччині.

Відповідно до чинного законодавства (Постанова КМУ від 03.01.2023 року № 1) імпорт електроенергії може відбуватись певній категорію непобутових споживачів електроенергії, у яких наявні наступні критерії:

  • Існує ліцензований автоматизований погодинний облік електроенергії (група А);
  • Наявна технічна можливість систем розподілу не застосовувати графіки погодинного відключення електроенергії, обмеження споживання електричної енергії, графіки обмеження споживання електричної потужності, графіки аварійного відключення споживачів електричної енергії.

Якщо Ви зацікавились даною пропозицією і у Вас наявні вищевказані критерії прохання звернутись в ТОВ «РОЕК» для більш детальної консультації за тел. 0676723869