Своєчасна оплата – підтримка енергетичного фронту!

Шановні клієнти!
Дякуємо усім, хто вчасно розрахувався за спожиту електричну енергію. Нагадуємо, вчасний розрахунок – запорука забезпечення електричною енергією домівок, підприємств, укриттів, лікарень, військової інфраструктури, державних органів влади, а значить внесок кожного з нас у стале функціонування економіки України та здобуття перемоги над російським окупантом.
Водночас станом на 1 квітня борг населення за спожиту електричну енергію у порівнянні з 1 березня зріс на 21,7 млн грн і становить 207 млн.грн.
Нагадуємо, на час воєнного стану комунальні платежі не скасовані. А чутки про їх скасування не мають жодних офіційних підтверджень і працюють на підрив економіки нашої Батьківщини, є ударом по нашому енергетичному фронту.
Прохання оплачувати рахунки за спожиту електричну енергію.
З ними ви можете ознайомитися у вашому особистому кабінеті на нашому сайті: розділ Для дому. Також паперові рахунки надруковані та передані Укрпошті для доправлення до адресатів.
Сподіваємося на вашу патріотичну та свідому позицію і вчасну оплату.
Розрахувавшись за послуги, ви допомагаєте підприємствам виробляти електрику і закуповувати її в необхідних обсягах, обслуговувати і ремонтувати мережі, підтримуєте роботу тисяч енергетиків, які працюють цілодобово.
Разом до перемоги!