Вчасна оплата за спожиту електричну енергію – підтримка енергетичного фронту!

Шановні споживачі електричної енергії!

Об’єкти енергетичної інфраструктури перебувають під прицільним вогнем ворога і мета його усім відома – тотальний блекаут, темрява і холод для всіх нас. Енергетики роблять все від них залежне для відновлення мереж, щоб в кожному нашому будинку, в кожному підприємстві була електрична енергія. Але цей процес ремонту та відновлення на грані зриву, через критично низький рівень розрахунків за спожиту електроенергію!

Тому, попри обмеження електроенергії і усі незручності, які з ними пов’язані, ТОВ РОЕК» закликає, щоб усі клієнти вчасно розрахувалися за спожиту електроенергію. Ці кошти направляються на ремонт й експлуатацію електричних мереж, та на покриття витрат купівлі електроенергії у генеруючих підприємств. Енергосистема країни продовжуватиме роботу, якщо триматимемо платіжну дисципліну!

Ми дякуємо за розуміння та підтримку усім нашим клієнтам, хто в умовах воєнного стану прикладає неймовірних зусиль та знаходить можливість вчасно розрахуватися за спожиту електричну енергію, та закликаємо всіх тих, хто ще не зробив цього, терміново провести оплату!!!

 Нагадуємо! Всі онлайн-сервіси ТОВ «РОЕК» працюють у звичному режимі:

 Особистий кабінет :

  • дізнатися стан особового рахунку;
  • ознайомитися з платіжними реквізитами компанії;
  • завантажити самостійно рахунок до сплати;
  • провести онлайн – оплату;
  • переглянути інформацію стосовно чинного тарифу або ознайомитися з історією тарифів;
  • отримати помісячно дані щодо обсягів спожитої електричної енергії, нарахувань і проведених сплат за спожиту електричну енергію.

Оплата через онлайн сервіси банків