Разом вистоїмо та переможемо!

Україна живе в умовах воєнного стану. Однак енергетики продовжують виконувати свою роботу, що напряму залежить від кожного платежу.

Кожна компанія, що надає комунальні та послуги електропостачання, платить податки, а значить підтримує ЗСУ, дає можливість державі не припиняти соцвиплати, забезпечувати пільги та субсидії навіть під час війни.

Саме тому, звертаємося до усіх мешканців Рівненщини з проханням розрахуватися за спожиту електричну енергію!

Лише протягом квітня заборгованість населення за електроенергію зросла на понад 13 млн. грн. і станом на 1 травня 2022 року складає понад 220 млн.грн. У порівнянні з 1 січня 2022 року заборгованість побутових споживачів зросла на майже 40 млн. грн.

Попри зростання заборгованості та складну ситуацію в державі, ТОВ «РОЕК» продовжує допомагати нашим захисникам з першого дня повномасштабного російського вторгнення.

З лютого 2022 року для допомоги ЗСУ ТОВ «РОЕК»

–  на спецрахунок НБУ перерахувало 1 млн. 490 тис. грн.,

210 тисяч грн. було скеровано для БО «Міжнародний благодійний фонд «Повернись живим»,

– ще на 28 тисяч гривень було закуплено медикаментів, засобів гігієни, дрібної побутової техніки для установ Міноборони та волонтерського центру м. Рівне.

Сподіваємося на свідому та патріотичну позицію і усіх споживачів електричної енергії, а також дякуємо тим, хто вчасно розраховується за спожиту електричну енергію. Нагадуємо, кожен здійснений платіж – забезпечення електричною енергією домівок, підприємств, укриттів, лікарень, військової інфраструктури, державних органів влади, а значить внесок кожного з нас у стале функціонування економіки України, відбудову держави, здобуття перемоги!

Лише разом ми зможемо підтримати стабільність надання послуг!   

Бажаємо усім миру, добробуту та перемоги!!!

Пресслужба ТОВ «РОЕК»