Проведено відкриті обговорення щодо проекту тарифів постачальника універсальних послуг ТОВ «Рівненська обласна енергопостачальна компанія» на 2019 рік

22 жовтня відбувся розгляд отриманих зауважень та пропозицій, які надійшли під час проведення відкритих обговорень (слухань) питання щодо встановлення тарифів на послуги  постачальника універсальних послуг ТОВ «Рівненська обласна  енергопостачальна компанія» на 2019 рік на виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії».

Як повідомив присутнім на слуханнях директор ТОВ «РОЕК» С.О. Безсмертний, 14 червня 2018 року ТОВ «РОЕК» отримано ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу (постанова НКРЕКП від 14.06.2018 №429). ТОВ «РОЕК» є постачальником електричної енергії і в подальшому має на меті здійснювати надійне та безперебійне постачання електроенергії усім споживачам, в т.ч. і побутовим та малим непобутовим, яким на сьогодні постачання забезпечує ПрАТ  «Рівнеобленерго». Також було зазначено, що ТОВ “РОЕК”  надаватиме універсальні послуги в Рівненській області за економічно обґрунтованими, прозорими та недискримінаційними цінами, що формуються відповідно до методики (порядку), затвердженої НКРЕКП. З інформацією щодо методології формування тарифів на послуги постачальника універсальних послуг присутніх ознайомила головний бухгалтер ТОВ «РОЕК» А.М. Грицук: ціна купівлі електричної енергії на ринку, тариф на послуги постачальника універсальних послуг, тариф на послуги оператора системи розподілу.

Перед присутніми виступив Голова Рівненської обласної профспілкової організації Незалежної галузевої професійної спілки енергетиків України ПрАТ «Рівнеобленерго» Голуб М.Т. Зокрема, вказав на потребу розрахунку витрат на оплату праці для постачальників універсальних послуг на 2019 рік у відповідності до вимог чинного законодавства, із забезпеченням законодавчо встановленої норми співвідношення рівня середньої заробітної плати ліцензіатів з коефіцієнтом не менше 1,25 до рівня середньої заробітної плати в промисловості.

Також до присутніх звернувся директор департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА Пшеюк В.Л. Він зазначив, що Рівненська обласна державна адміністрація зацікавлена в забезпеченні належних умов для ефективного і надійного функціонування електричних мереж в т.ч. побутовим та малим непобутовим споживачам, яким на сьогодні здійснює постачання ПрАТ «Рівнеобленерго». Головний пріоритет діяльності новоствореного підприємства – бути надійним та найбільш досвідченим електропостачальником Рівненської області завдяки наявності кваліфікованого виробничо-технічного персоналу,  знання специфіки електромереж Рівненщини та галузі в цілому,  що  дозволить забезпечити надання клієнтам-споживачам якісних послуг з електропостачання.

Таким чином, Директор департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА підтримав звернення ТОВ «Рівненська обласна енергопостачальна компанія» до НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послуги постачальника універсальних послуг  на 2019 рік у відповідності до вимог чинного законодавства.

Учасники обговорення визнали його таким, що відбулося на засадах гласності, відкритості, добровільності та свободи висловлювань. Усі присутні підтримали звернення ТОВ «Рівненська обласна енергопостачальна компанія» до НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послуги постачальника універсальних послуг на 2019 рік, що підтверджено відповідним протоколом