Інформуємо про проведення відкритого обговорення проекту встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг

Інформуємо про проведення відкритого обговорення проекту встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» на 2022 рік

Відповідно вимог постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (із змінами та доповненнями) ТОВ «РОЕК» інформує про початок проведення відкритого обговорення проєкту встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2022 рік.

Пропозиції та зауваження до проєкту приймаються з 13 вересня 2021 року до 23 вересня 2021 року включно у письмовому та/або електронному вигляді на адресу: 33013, Рівненська обл., м.Рівне, вул. Князя Володимира, 71-Б; e-mail: info@energozbut.rv.ua  або info@ez.rv.ua ;

Відкрите обговорення та опрацювання наданих пропозицій та зауважень відбудеться 27.09.2021р.  o 11.00 годині за адресою: м.Рівне, вул.Князя Володимира, 71-Б. Заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються до 23 вересня 2021 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: 33013, Рівненська обл., м. Рівне, вул. Князя Володимира, 71-Б, e-mail: info@energozbut.rv.ua  або info@ez.rv.ua ;.

Результати відкритого обговорення будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті ТОВ «РОЕК».

Звертаємо Вашу увагу, пропозиції та зауваження до проекту тарифу ТОВ «РОЕК» на послуги постачальника універсальних послуг на 2022 рік повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням.

 Анонімні пропозиції та зауваження розгляду не підлягають.

ОБГРУНТУВАННЯ НЕОБХІДНОСТІ ПЕРЕГЛЯДУ / ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФУ НА ПОСЛУГИ ПОСТАЧАЛЬНИКА УНІВЕРСАЛЬНИХ ПОСЛУГ З 01.01.2022 РОКУ

На виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» та з метою якісного і надійного електропостачання споживачам Рівненської області ТОВ «РОЕК» планує здійснити встановлення/перегляд  тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2022 рік.

Розрахунок тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «РОЕК» на 2022 рік здійснено відповідно до «Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг», затвердженого Постановою НКРЕКП від 05.10.2018 року № 1176:

Проект Тарифу ТОВ «РОЕК» 2022 рік
Тариф на послуги постачальника універсальних послуг 189,64 грн./МВтгод

Звертаємо увагу, що остаточний тариф на послуги постачальника універсальних послуг на 2022 рік буде визначений після його встановлення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.