До уваги пільговиків!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», з 1 жовтня 2019 року впроваджується монетизація пільг на житлово-комунальні послуги, яка відбуватиметься за зразком монетизації субсидій.

За бажанням пільговика, виплати можуть бути або в безготівковій формі, або в готівковій:

  • У безготівковій формі шляхом перерахування коштів на обліковий запис пільговика в АТ «Ощадбанк», який буде здійснювати переказ коштів на рахунки управителів, організацій надавачів послуг (без звернення пільговика). Зекономлені кошти за підсумками опалювального періоду будуть перераховані на особистий рахунок пільговика в Ощадбанку;
  • У готівковій формі, за бажанням пільговика. Для цього пільговику необхідно звернутися з заявою до управління праці та соціального захисту населення адміністрацій районів, де зазначити номер рахунку, відкритого в Ощадбанку. В такому випадку виплата з урахуванням встановлених державних соціальних нормативів буде здійснюватися з наступного місяця, в якому пільговик написав заяву. Пільгова категорія громадян, яка отримає кошти готівкою, має сплачувати щомісяця вартість фактично спожитих житлово-комунальних послуг з урахуванням суми пільги.

Пільговики зобов’язані повідомляти управління праці та соціального захисту населення, про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг.

Шановні пільговики! Для впровадження з 1 жовтня 2019 року монетизації пільг на житлово-комунальні послуги просимо повідомити управління соціального захисту про ваш мобільний телефон для занесення цієї інформації в вашу облікову картку Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги.

 

З повагою,

ТОВ «РОЕК»