20.08.2021 року набрав чинності Закон України, що дозволяє припиняти електропостачання побутовим споживачам, які мають заборгованість за спожиту електричну енергію

20.08.2021 року набрав чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури приєднання до електричних мереж», яким скасовано заборону щодо припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 30 днів з дня його відміни.

Тож відтепер така заборона поширюється лише на території регіонів України, на яких встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки та протягом 30 днів з дня його скасування.

Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування. Тобто від сьогодні, 20.08.2021 року, ТОВ «РОЕК» має право ініціювати припинення електропостачання побутовим споживачам у разі заборгованості з оплати за спожиту електричну енергію з дотриманням вимог Прави роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018 року №312.

Тому ТОВ «РОЕК» радить не накопичувати борги за спожиту електричну енергію, щоб не бути відключеним від електропостачання та вчасно розраховуватись за спожиті кіловат\години.

Для того, щоб не опинитися серед боржників та не бути відключеними від електропостачання, необхідно здійснювати оплату за спожиту електричну енергію не пізніше 20 числа наступного місяця, за розрахунковим.

Розрахуватися без комісії можна в терміналах, встановлених у центрах обслуговування споживачів по всій області, а також через сервіси дистанційної оплати, які широко представлені на сайті www.ez.rv.ua.

А дізнатися інформацію щодо суми до сплати, відсутності/наявності заборгованості можна за телефонами колцентру (0362) 420-420, (067) 1420420.

 З повагою, ТОВ «РОЕК»